Z Revlonovimi novostmi v poletje!
15. Maj, 2024Predstavljamo kar dva NOVA izdelka Revlon iz linije ColorStay, in sicer maskaro za podaljšanje Revlon ColorStay Xtensionnaire™ ter korektor Revlon ColorStay Flex Wear Full Cover™.
NOVA maskara za podaljšanje Revlon ColorStay Xtensionnaire™ bo tvoje trepalnice podaljšala kar za dvakrat. Maskara je oblikovana s tehnologijo Adapti-Flex™ za prilagodljiv nanos, saj lahka fleksibilna polimerna vlakna in zožena krtačka podaljšajo vsako trepalnico. Maskara vsebuje tudi serum s provitaminom B5, ki tvoje trepalnice regenerira in neguje. Maskara je na trepalnicah obstojna cel dan.
Nabor ličil lahko popestriš tudi z NOVIM korektorjem Revlon ColorStay Flex Wear Full Cover™. Korektor je na voljo kar v dveh odtenkih: Light medium 030 in Medium 040. Tako kot maskara je tudi korektor oblikovan s tehnologijo Adapti-Flex™, ki omogoča udoben in zračen rezultat nanosa, ki se premika in upogiba skupaj s tvojim obrazom. Korektor nudi 100 % popolno prekrivnost, skrije podočnjake in rdečico do 24 ur.
Nazaj na seznam